לא עולים על הגג בשום באופן!

הגיע הזמן לומר זאת אחת ולתמיד על מנת לבטל כל ספק במידה ויש כזה: אינכם עולים על הגג שלכם בשום פנים ואופן. לא שמדובר על דבר שבשגרה וברור כי אין לכם מה לחפש על הגג שלכם, אך לעתים, לטובת עבודה של איטום גגות או בדיקה של הגג, לא מעטים אלו שלא חוששים לעלות על גג ביתם. מדובר על עבודה שאמורה להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע העוסק במלאכה זו. לא משנה מה הסיבה שהביאה אתכם לעלות על גג ביתכם – הרי שאף סיבה אינה מוצדקת.
 
לא עולים על מנת לבדוק את מקור הבעיה
אתם חוששים כי יש פגע בגג שלכם המאפשר כניסה של מים, לכלוך או כל עצם זר אחר? רגע לפני שהנטייה הטבעית שלכם היא לעלות לגג על מנת לבדוק את מקורה, חכו. עליה על הגג אינה מומלצת לאיש מלבד לאנשי המקצוע המיומנים בעבודה על הגג, לרבות אנשי מקצוע העוסקים בעבודה של איטום גגות. על מנת להגיע אל הגג צריך לטפס בזהירות, לדעת לעבוד על הגובה ולהיות כשירים לבצע עבודות בתנאים שאינם אידיאלים.
 
לא עולים על הגג על מנת לנקות אותו
אתם מנסים לבצע עבודה של איטום גגות לבדכם? לא מדובר על רעיון מוצלח בשום פנים ואופן, ועובדה זו הינה עבודה שצריכה להתבצע על ידי איש מקצוע. גם אם ברצונכם רק לנקות את הגג על מנת להכשיר אותו לעבודת איטום של זיפות גגות, הרי שאתם מתבקשים לא לעשות זאת. בעת שתחברו לאיש מקצוע איכותי המבצע את עבודות האיטום, הוא יבצע עבורכם את כל שנדרש – מא' ועד ת'.
 
אתם נשארים למטה – בכל מקרה שלא יהיה
עוד לפני שחשוב לכם לפתור את הבעיה שמטרידה אתכם וגורמת לכם לאי נעימות, חשוב שתשמרו על ביטחונכם האישי. עליה על הגג אינה מומלצת לאיש, והיא שמורה רק לאנשי המקצוע העוסקים בעבודות האיטום השונות, לרבות איטום ביריעות ביטומניות. אתם נשארים בשטח הבית שלכם, ונותנים לאיש המקצוע לבצע עבורכם את עבודת האיטום הכוללת בדיקה, איתור תקלות, ניקיון השטח, עבודות האיטום הנבחרות ובקרה על העבודה.
 
איש מקצוע מעניק לכם שירות מלא וכולל
בעת שאתם חוברים לאיש מקצוע מוביל, אתם לא זוכים רק בעבודת האיטום שתבטיח לכם את חזרתה של איכות החיים לה הורגלתם, אלא אתם מקבלים גם אחריות על העבודה שבוצעה. זקוקים לאיטום בגג שלכם? עושים זאת על הצד הטוב ביותר – אך ורק עם איש מקצוע.

המאמר באדיבות ליאן איטום גגות - http://lian-roofs.co.il 
תפריט דף הבית טלפון