זיפות גגות

מה רצוי לעשות לבד מהכנת רכבכם לחורף? קודם כול – להכין את הבית בכלל ואת הגג בפרט. זיפות גגות היא אחת המטלות הקרובות שלכם. גג אטום היטב מונע חדירת רוחות, גשם, אבק, קרני שמש חודרניות ופולשניות ועוד.
בשל חשיבות ביצוע מקצועי ומוקפד של זיפות הגג ודאי תעדיפו לפנות אל חברה שהוכיחה זה מכבר את יכולותיה המקצועיות ואשר תוצאות האיטומים שלה מדברות בעד עצמן ומחוזות בעדויות לקוחות רבים. חברת יהלום איטום גגות מזפתת גגות מכל הסוגים בכל המתארים והשיפועים.

 
זיפות וסיוד גגות   זיפות בחומרים אקריליים מתקדמים
זיפות ביריעות ביטומניות   זיפות קירות חיצוניים
זיפות בניינים   עבודת איטום מיקצועית עם אחריות!
 
על אף קיומם של שיטות ושל חומרים חלופיים לאיטום, דווקא שיטת הזיפות (הכוללת שלוש שיטות שונות) מוכיחה את יעילותה מזה שנים. הזפת מוכח ומוכר כחומר אטימה ובידוד מצוין. זיפות הגג הופך את המתחם למוגן ובטוח יותר מכל הבחינות.

החברה בוחרת את שיטת הזיפות האפקטיבית ביותר עלפי מכלול שיקולים. היא מבצעת הכנה היסודית של הגג לקראת הנחת הזפת, הכוללת ניקיון יסודי המהווה תנאי הכרחי לקליטת הזפת ולעמידותו לאורך זמן. תהליך זיפות הגג מחייב מקצועיות ודיוק מרביים.

חשוב ומומלץ לבדוק את מצב הגג לפני החורף כדי להימנע מהפתעות לא נעימות במהלכו ובעיצומו. החברה תשמח לספק לכם את השירות המבוקש, הכולל כמובן, ייעוץ מקצועי ובדיקה מוקדמת של מצב הגג.
בשורה התחתונה: זיפות הגג הוא אחת השיטות הבטוחות והבדוקות לאיטום מלא ומוחלט של הגג. זיפותו יעניק לכם שקט וביטחון לקראת החורף ויאפשר לכם לעבור אותו מוגנים לבטח בביתכם החם.

 
  שיטת זיפות גג מתקדמת


שירותי זיפות ואיטום נוספים

 
יריעות ביטומניות
יריעות ביטומניות 
  
זיפות גגות זיפות גגות   איטום גגות
איטום גגות
סיוד גגות
סיוד גגות
  שיקום מבנים
שיקום מבנים
  תיקון גגות
תיקון גגות
 

להצעת מחיר ופרטים נוספים צור איתנו קשר:


050-8198819

 


 
תפריט דף הבית טלפון