יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות משמשות לאיטום גגות. מדובר בחומר חזק, זול יותר מרוב החלופות, ובשיטת איטום יעילה מאוד. לבד מאיטום גגות, יריעות אלה משמשות גם לאיטום רצפות וקירות. איטום ביריעות ביט ומנויות מתבצע על פי רוב באמצעות שתי שכבות כדי לחזק ולהעצים את האיטום. על מנת לאפשר הידבקות טובה וחזקה אל הגג מחממים את היריעות. אחד היתרונות המובהקים של איטום באמצעות יריעות ביטומניות הוא חוזקן ועמידותן לאורך שנים, הן מפני שמש והן מפני שריטות וגורמי שחיקה שונים. בהתאם לכך ניתנן עליהן אחריות עד 10 שנים. לאחר מכן מומלץ להחליפן. תכונה חשובה נוספת של היריעות היא צבען הלבן. בניגוד לזפת השחורה, הקולטת ופולטת חום, ובניגוד לאיטום בשיטות נוספות אחרות שמחייבות הוספת שכבה של חומר (אגרגרט לבן) להגנה על האיטום- היריעות הלבנות מייתרות את הצורך להוסיף חומר מכל סוג שהוא לחיזוק האיטום.
 
יריעות ביטומניות חברת יהלום איטום גגות תשמח לתת לכם הצעת מחיר (תחרותי ואטרקטיבי!) לאיטום גג ביתכם ביריעות ביטומניות ובכך למנוע היתכנות של חלחול וחדירת רוחות, רטיבות ולכלוך מבעד לגג בכלל ובחורף בפרט.

אטימה חזקה, איכותית ובטיחותית של הגג ומעניקה שקט וביטחון לדיירים.

חברה מנוסה, שעובדיה מאומנים ומיומנים באיטום גגות בכל שיטה שהיא בכלל ובאמצעות יריעות ביטומניות בפרט תשמח לבצע את העבודה לשביעות רצונכם המלאה, תוך עמידה קפדנית בכל תווי התקן המחייבים והמחמירים ביותר ובלוח זמנים שייקבע ויוסכם.

 

להצעת מחיר ופרטים נוספים צור איתנו קשר:


050-8198819

 


 
תפריט דף הבית טלפון