סיוד גגות

אם לקראת החורף רצוי לבצע איטום גג לקראת הקיץ מומלץ לסיידו.  חשוב ומומלץ לבצע סיוד גגות פעם בשנה, כחלק שוטף של תחזוקתו. חשיבות סיוד הגג נובעת מהיותו שכבת הגנה על שכבת האיטום של הגג בכלל ועל הזפת בפרט. הצבע הלבן משמש מבודד מצוין מפני חום.סיוד גגות
 על מנת להיות שקטים ובטוחים כי הסיוד יתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים- אתם מוזמנים להתקשר עם חברת יהלום איטום גגות לקבלת מידע והצעת מחיר.

חשוב לציין, כי ככל שתקדימו להזמין סיוד, כך תיערכו נכון, מבעוד מועד, לקראת חום יולי- אוגוסט,
החברה מציעה לכם את החומרים הטובים, האיכותיים, הבטיחותיים והעמידים ביותר. אל הסיד אנחנו  מוסיפים חומרים המעשירים אותו ומקלים על הידבקותו כגון: דבק אקרילי, פולמיר אקרילי ואמולסיה ביטומנית. חומרים אלה מוסיפים לחוזר שכבת האיטום.
על מנת להימנע משכירת שירותים משרלטנים וממתחזים, המוהלים את הסיד בכמות גדולה של מים ובכך מועלים בתפקידם ובתוך כך מוציאים שם רע גם לבעלי מקצוע טובים (חשוב לציין כי שק סיד מיועד לכיסוי שטח שאינו עולה על 130 מ"ר), חשוב שתדעו ממה מורכבת תמיסה של סיד איכותית. הידע המוקדם יאפשר לכם לזהות מי שמציע לכם תמיסה שאינה עומדת באמות המידה המקצועיות הנדרשת.
טיפ: אנחנו מזמינים אתכם לנצל את הידע המקצועני של אנשי המקצוע של חברת יהלום איטום גגות לביצוע עבודות תיקון נוספות, במידה שיש לכם צורך בביצוען, כגון אטימת סדקים, איתור נזילות, ניקוי מרזבים ועוד.

להצעת מחיר ופרטים נוספים צור איתנו קשר:


050-8198819

 


 
תפריט דף הבית טלפון