שיקום מבנים

יש מבנים ישנים ופגומים שניתן לשקם אותם בעלות סבירה, המהווה חלופה מועדפת על רכישת בית חדש. עבודות שיקום נדרשות לאחר שריפות, פגעי מזג אוויר ועוד. בשונה מעבודות שיפוץ- שיקום מבנים מחייב שימוש בכלים, בטכניקות שיקום מבניםובחומרים הנדרשים לחיזוק המבנה כדי להבטיח את עמידותו לאורך שנים.
חברת יהלום איטום גגות מבצעת  שיקום חיצוני, שיקום קונסטרוקציות הכוללות ברזל ובטון (שיקום קורות, עמודים ויסודות),  חיזוק ואיחוי יסודות בניין באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, במיוחד במבנים שבהם יש לחזק להעצים את כושר ההעמסה. חשוב לציין, כי החברה מבצעת שיקום מבנים בכל מקום ובכל תוואי שטח. השיקום עשוי להתבצע בנוסף או בנפרד מאיטום גגות.
בשל החשיבות העליונה של נושא האיכות והבטיחות, החברה מבצעת את עבודות השיקום בכפוף לתווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר. העבודה מתבצעת רק לאחר בדיקה יסודית וקפדנית של השטח על ידי אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, בפיקוח הנדסי וללא פשרות בנושא הבטיחות.
שיקום המבנים מתבצע תוך הימנעות מפגיעה בסביבה ומזיהומה. הזהירות המרבית ננקטת מתוך תפיסת אחריות החברה ומחויבותה לשמור על איכות הסביבה, על ניקיונה וכמובן- על ביטחונו של כל אדם המצוי בה.
אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל מידע, הסבר, הצעת מחיר ומענה לכל שאלה על אודות שיקום מבנים. לקוחות רבים- הם שיעידו, הם שיגידו- נהנים מהמשך מגוריהם במבנה ששוקם על ידי חברתנו.

להצעת מחיר ופרטים נוספים צור איתנו קשר:


050-8198819

 


 
תפריט דף הבית טלפון